Conpex Israel

054-8787-899

conpex-cart-new
0
conpex-cart-new
0
Subtotal: 0.00

אין מוצרים בסל הקניות.

conpex-cart-new
0
conpex-cart-new
0
Subtotal: 0.00

אין מוצרים בסל הקניות.

קונפקס ישראל - ערכות תאורה ניידות בטכנולוגיית לד חדשנית

מדיניות משלוחים:

המשלוח יתבצע בהתאם למידע שמסרת לנו בהזמנתך, ככל שמבצעי השליחויות שלנו מבצעים שליחויות לכתובתך. באזורים שיש בהם בעיית נגישות, יתואם פרטנית עם הלקוח המשלוח למקום אחר לפי הנסיבות.

המשלוח יהיה לכתובת אחת בתוך גבולות מדינת ישראל ובישובים מסוימים מעבר לקו הירוק, כפי שיתואם ביננו לבין מבצעי המשלוחים שלנו. היה ואין אנו מבצעים משלוח לכתובתך, עליך לשלוח מובילים מטעמך על מנת לטול את המוצרים מעמנו או לסכם עמנו על מקום אספקה מקורב אחר שממנו תיטול את המוצרים בעצמך.

מועדי אספקת המוצר, אם לא צוין אחרת באתר או בשיחה עמנו הם תוך 4 ימי עסקים, ממועד אישור העסקה על ידנו ועל ידי ספק שירותי האשראי שלך, או במקרה של ביצוע העברה בנקאית מעת שהתשלום מופיע בחשבוננו, ולאחר שבידנו מלוא הפרטים הנדרשים לשם משלוח, וכתובתך היא באזורי המשלוח שלנו וסוכמו כל הפרטים הנדרשים לצרכי ביצוע המשלוח. לצורך מניית הימים הזמנה שאושרה אחרי השעה 14:00 תחשב כאילו נקלטה ביום שלמחרת.

באספקת כמות מסחרית שלא בהזמנה דרך מערכת ההזמנות באתר, זמן האספקה יקבע בתיאום עם בית העסק.

זמני אספקת המוצרים שמצוינים באתר מחושבים לפי ימי עסקים בלבד (ימי א'-ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג) ואינם כוללים ימי שביתה של הגופים המובילים או ימי מלחמה, ימי הגבלות תנועה מחמת בריאות הציבור או כל סיבה אחרת, עימות בטחוני, אסון או כל משבר או אירוע שאינו בשליטתנו.

הנך מאשר לנו למסור את פרטיך ורשימת המוצרים שרכשת למבצעי המשלוחים.

התשלום עבור המשלוח הינו נפרד ממחיר המוצר ושיעורו הינו כמפורט באתר.

בהזמנת משלוח מהאתר – ניתן לבחור עד שתי ערכות תאורה ושני אביזרים משלימים תואמים מכל סוג לכל ערכת תאורה- בכל הזמנה. ניתן לבצע הזמנות נוספות לפי הצורך. בהתאם לאפשרויות באתר.

אם המשלוח הוא בכמות מסחרית יתכן שתצטרך להוסיף תשלום נוסף בגין זאת.

חברת השליחויות תתאם עם הלקוח את מועד המשלוח לפני יציאת המשלוח ממחסניה. בעת הגעת השליח לכתובתך הוא יעדכנך על הגעתו. עלייך לאסוף את המשלוח בכניסה לחצר ביתך או בכניסה לדירת מגורייך ככל שנתיב התחבורה מאפשר לשליח לחנות באופן זמני את הרכב. במידה ואין אפשרות כזו יהיה עלייך לאסוף את המשלוח מהשליח במקום הנגיש הקרוב ביותר שיתאפשר לו.
אנו דורשים את נוכחותך או אחד מדיירי הבית בכתובת המשלוח בעת ביצוע המשלוח והצגת תעודה מזהה או הצגת חשבונית הקנייה או כרטיס אשראי ואישור ביצוע תשלום ככל שהדבר רלוונטי. בעת הגעת השליח יכול להיות שתתבקש לחתום על טופס המאשר קבלת המוצרים.

ככל שההובלה לביתך כוללת מעבר בדרכים לא סלולות, תיתכן תוספת תשלום לעלות המשלוח. סירוב לביצוע תשלום זה יהווה עילה מספקת מבחינתנו לשם ביטול העסקה עמך.

במידה והשליח הגיע תוך הזמן הקצוב למשלוח לכתובת הלקוח והחבילה לא הועברה מכל סיבה, חברת השליחויות תנסה לתאם מועד אחר להעברת החבילה.

אם המשלוח בוצע באיחור מהמועדים הנקובים במדיניות המשלוחים של האתר, מטעמים המצויים באשמתנו בלבד, אזי תרופתך היחידה היא להמתין עד למועד מסירתה או לבטל את ההזמנה ולזכות בהחזר התשלומים שביצעת עבור ההזמנה בלבד. ככל שהודענו לך אודות עיכוב אפשרי במשלוח ואישרת לנו דחייה במועד האספקה, אזי לא תהא רשאי לבטל ההזמנה עד לחלוף המועד החדש ככל שהמשלוח לא התבצע. כל איחור אחר מהנקוב לעיל יחשב כמוסכם בין הצדדים.

למען הסר ספק, האחריות המלאה על ביצוע המשלוחים ממחסני בית העסק היא בחזקת חברת המשלוחים. כל טענה שתהיה בנושאי שילוח ולוחות זמנים לאחר יציאת המשלוח מבית העסק תופנה דרכנו אל חברת המשלוחים.

אם ביצעת הזמנה באתר ואנו נסבור, כי לא נוכל לספק לך את המוצרים בזמן, אזי ככל שלא נגיע יחדיו לפתרון מוסכם, כל אחד מהצדדים רשאי לבטל את ההזמנה ללא כל טענה או דרישה נוספת מצדך למעט החזר התשלומים שביצעת לנו. ככל שהביטול בוצע כאשר השליחות יצאה לדרכה, אזי ההחזר הכספי מותנה בהחזרת המוצר אלינו, במסירה פיזית לבית העסק בתאום מראש או לחילופין באמצעות משלוח החבילה על חשבוננו, תוך שבוע ימים מרגע קבלת המוצר, כאשר לא נעשה בו שימוש, הוא ארוז כהלכה באריזה אחת להבטחת מניעת נזקים למוצר במהלך המשלוח, שלם ונטול כל פגם, כפי שהתקבל אצלך.

הנך רשאי לאסוף בעצמך את המוצר הנרכש ממחסני הבית העסק, כנגד הצגת חשבונית הקנייה ותעודה מזהה. במקרה כזה לא תהיה מחויב בתוספת דמי משלוח, אולם ככל שמחיר המוצר כולל משלוח, לא תזכה במקרה זה לכל הפחתה במחיר. יובהר, כי אם המוצר נמסר למשלוח, יחויב הלקוח במלוא דמי המשלוח.

מעת שנמסר המוצר לידיך בין במסגרת של איסוף עצמי ובין במסגרת של הובלה מטעמנו, מלוא הסיכונים הנוגעים לשמירת המוצר ולשלמותו הינם עליך, ואנו לא נישא בכל נזק שיגרם למוצר.

בעת קבלת המשלוח הלקוח מתחייב לבדוק את תקינות המוצרים שקיבל ולעדכן את בית העסק על כל פגם שנמצא תוך 7 ימים מרגע קבלת המוצר.

Shopping Cart
גלילה למעלה